MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Yağmur Turizm olarak amacımız; müşterilerimize beklentilerinin üstünde hizmet verebilmek için müşteri memnuniyeti süreçlerini tutarlı, sistematik, müşteri odaklı ve duyarlı bir şekilde düzenlemek, yürütmek ve geri bildirimlerinde uyguladığımız şirket politikalarımız hakkında müşterilerimizi bilgilendirmektir.

Yağmur Turizm, sunmuş olduğu hizmetleriyle ilgili geri bildirimleri şikayet olarak değil, üzerinde düzeltilmesi ve önlem alınması amacıyla iletilen iyileştirme ve geliştirme aracı olarak benimsemektedir. Müşterilerimiz tarafından bildirilen her türlü şikayet sunmuş olduğumuz hizmetlerimizdeki bir eksikliğimizi giderme fırsatıdır.

Geri bildirimlere karşı duyarlı ve adil olmak, tüm şirket içi olanakları kullanarak çözüme odaklanmak, her aşamada proseslerin kolay uygulanabilir ve ulaşılabilir olmasını sağlamak tüm Yağmur Turizm çalışanlarının benimsediği anlayış ve bakış açısıdır.

Hedefimiz, müşteri memnuniyetinin artırılması, iş süreçlerinde iyileştirme ve gelişim alanlarının tespit edilerek gerekli aksiyonların alınması, iyileştirilen iş süreçleri sonunda algılanan hizmet kalitesinin tespiti ile müşteri bağlılığının arttırılmasıdır.

İNSAN KAYNAKLARI

Yağmur Turizm'da tüm çalışanlarımızın bireysel gelişimi ve kariyer hedeflerine katkı sağlayacak uygun ortamı oluştururuz.
Yağmur Turizm'da her çalışan ve organizasyondaki her iş, eşit olarak değerlidir. Eşitlik ilkesini her koşulda çalışanlarımıza hissettiririz.
Şeffaflık ve güven esasına göre çalışmayı, Yağmur Turizm çalışanlarına karşı mesleki bir sorumluluk olarak görürüz.
Yağmur Turizm çatısı altında yüksek performans kültürü hedeflenir. Çalışanların gösterdiği performansın net olarak görünür kılındığı adil bir değerlendirme ortamı oluşturmak Yağmur Turizm İnsan Kaynakları Ekibi'nin sorumluluğundadır.
Yağmur Turizm kurumunun değerlerini, Yağmur Turizm çalışanlarının "ortak değerleri" olarak kabul ederiz. O ortak değerleri alacağımız her aksiyonda daima göz önünde bulundurur ve yaşatırız.
Yağmur Turizm İnsan Kaynakları Ekibi olarak, Yağmur Turizm çalışanları için her koşulda daima erişilebilir konumda olmaya ve geri bildirim vermeye hazırız.
Yapacağımız tüm yeni uygulamalar için en önemli yön gösterici Yağmur Turizm çalışanlarının eleştirileri, görüş ve önerileridir, fikirlerinize önem veririz.
Çalışanlarımızın hayatını kolaylaştıracak, konforunu sağlayacak ve iş verimliliğini artıracak tüm sistem ve araçları geliştiririz.

DENETİM EKİBİMİZ

Yağmur Turizm Hizmet Kalitesinin sürekliliğini sağlayabilmek ve sürekli olarak kalite seviyesini yükseltebilmek, araçların güvenlik ekipmanlarının verimliliğini sağlayabilmek ve denetleyebilmek, sürücülerini sürekli olarak denetleyebilmek için Kalite Kontrol ve Güvenlik Denetimi Ekibini kurarak kalite ve güvenlik seviyesini kontrol altında tutmayı hedeflemektedir.
Kalite Kontrol ve Güvenlik Denetim Ekibimiz
Programsız ve habersiz olarak servis noktalarına gider ve araçları ve sürücüleri aşağda sıraladığımız kriterlere göre denetler.
Bu denetimler esnasında
Fotoğraf Makinesi kullanılarak gözle görülen eksiklikler kayıt altına alınır.
Lastik diş derinliği ve hava basıncı ölçüm cihazları kullanılarak lastiklerin durumları denetlenir ve formlarla kayıt altına alınır.
Diğer tüm kriterlerle ilgili olarak Araç/Sürücü Kontrol Formu doldurularak eksiklikler kayıt altına alınır.
Toplanan tüm veriler her akşam toplanarak şirket merkezime rapor edilir.
Bu raporlar neticesinde şirket merkezinde birim koordinatörlerimiz, raporlamalar sonucunda elişimize ulaşan bilgiler doğrultusunda izlenecek yolu belirler ve Kalite Kontrol ve Güvenlik Denetim Ekibine gerekli talimatları vererek eksikliklerin giderilmesi sağlanır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri odaklı yönetim tarzını benimsemiş olan firmamız, müşteriyi ürün veya hizmetin nihai değerlendiricisi olarak kabul ederek mevcut ve potansiyel müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini son derece dikkate alarak hizmetine devam etmektedir.Firmamız, çağın yeniliklerine ayak uydurarak hizmet kalitesini sürekli arttırmayı amaç edinmiş; bu doğrultuda Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001:2008 Kalite Belgesi almıştır. .

Facebook Sayfamız

Social Medya

Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean noy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi.

Facebook Grubumuz

Social Medya

Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean noy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi.

İnstagram

Social Medya

Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean noy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi.

Twitter

Social Medya

Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean noy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi.